آیین انعقاد ساخت هتل ارگ جهان نما

آئین احیاء هتل ارگ جهان نما با مشارکت شهرداری اصفهان و سرمایه گذاری هلدینگ بزرگ پترو آیریک کارآفرینان پارسیان در روز پنج شنبه 27 بهمن ماه 1401 برگزار شد.

در این جلسه که با حضور شهردار محترم اصفهان، اعضای شورای اسلامی شهر، مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان اصفهان و جناب آقای مهندس مسعود فرقدانی مدیر عامل هلدینگ پترو آیریک برگزار گردید، شاهد انعقاد قرارداد مشارکتی هتل ارگ جهان نمای اصفهان بودیم. این جلسه تقارن و همزمانی با تصویب و تخصیص بودجه 1402 شهرداری اصفهان پیدا نمود و همچنین این اتفاق  مهم نشانه ای برای سرمایه گذاران محترم و جامعه آنان جهت همکاری های بیشتر در ادامه بود.

آئین انعقاد ساخت و احیای هتل ارگ جهان نمای اصفهان

جناب آقای مهندس محسن رنجبر در این جلسه آئین انعقاد قرارداد ساخت هتل ارگ جهان نما اظهار کردند: امروز شاهد انعقاد قرارداد احیای هتل ارگ جهان نما با سرمایه گذاری هلدینگ پترو آیریک هستیم و با توجه به شعار اصفهان شهر زندگی، دوره ششم مدیریت شهر و شورا بر حرکت به سوی تحقق درآمد پایدار تاکید شده است.

معاون مالی اقتصادی شهرداری اصفهان نیز با تاکید بر اینکه یکی از الویت های شهرداری پرهیز از کسب درآمدهای ساختمانی است، گفتند: براین اساس در بودجه 1401 بالغ بر دو هزار میلیارد تومان پروژه مشارکتی اختصاص یافته تا مشارکت کنندگان حرفه ای اقدامات زیربنایی را انجام دهند. در این راستا چندین مجموعه هدف گذاری شد که یکی از آنها احداث و احیای هتل ارگ جهان نما است.

آئین انعقاد ساخت و احیای هتل ارگ جهان نمای اصفهان

همچنین جناب آقای مهندس محسن رنجبر در ادامه تاکید نمودند بیشتر از آنکه برای احیا و ساخت هتل ارگ جهان نما خوشحال باشیم که زیر ساخت واقعی در عرصه خدمت رسانی است، از این خوشحالیم که مسئله مشارکت کننده ها در توسعه زیر ساخت ها رفع می شود.

آئین انعقاد ساخت و احیای هتل ارگ جهان نمای اصفهان

مدت زمان انجام پروژه

در ادامه این جلسه، ضمن برشمردن بخشی از فعالیت های انجام شده توسط هلدینگ بزرگ پتروآیریک کارآفرینان پارسیان که شامل:

  • شش مجتمع خدماتی در حال احداث
  • نزدیک به 130 جایگاه توزیع سوخت(پمپ بنزین) تحت برند و تحت پوشش
  • 70 درصد سهم تلمبه های کشور
  • 14 ثبت اختراع و…

می باشد، از جناب آقای مهندس مسعود فرقدانی سرمایه گذار هتل ارگ جهان نما دعوت به سخنرانی شد. ایشان ضمن اشاره به اینکه استان اصفهان نیازمند دریافت و اجرای ایده های نوین است اظهار کردند: هتل ارگ جهان نما از همان پروژه هایی است که نیازمند تفکر و ایده های نو برای به ثمر رساندن است. ایشان همچنین با تاکید بر اینکه اگر آن ایده های نوین را بوجود بیاوریم در راستای آبادانی استان چندین قدم جلوتر هستیم اذعان داشتند قول میدهم  اگر با ما همکاری صورت پذیر در کمتر از سه سال پروژه هتل ارگ جهان نما را به اتمام برسانم.

آئین انعقاد ساخت و احیای هتل ارگ جهان نمای اصفهان
آئین انعقاد ساخت و احیای هتل ارگ جهان نمای اصفهان

آشنایی با هلدینگ پترو آیریک

هلدینگ پترو آیریک کارآفرینان پارسیان بزرگترین سرمایه گذار و سازنده تجهیزات جایگاه های سوخت در غرب آسیا با دارا بودن 7 شرکت زیر مجموعه که تعداد 3 شرکت آن دانش بنیان هستند و نزدیک به 700 نیروی کار حرفه ای و با تجربه، با نزدیک به سه دهه سابقه درخشان به عنوان یکی از پیشتازان صنعت سوخت کشور در حال فعالیت می باشد.