دیدار مدیر عامل هلدینگ پترو آیریک با مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان

به گزارش روابط عمومی هلدینگ پتروآیریک، عبدالله گیتی منش، مدیر فرآورده های نفتی ایران منطقه اصفهان با مدیر عامل هلدینگ پترو آیریک و جمعی از تولید کنندگان تجهیزات جایگاه های سوخت فعال در استان اصفهان دیدار و گفتگویی داشتند.
در این دیدار، پیرامون ظرفیت های استان جهت توسعه جایگاه ها با موضوع مجتمع های خدماتی رفاهی و ضرورت اجرای طرح سیستم بازیافت بخارات سوخت (کهاب) برای جایگاه ها در کلان شهرها به منظور کاهش آلاینده های زیست محیطی، برابر با تصویب نامه هیئت وزیران و نیز استفاده از توانمندی های کارآفرینان و صنعتگران استان برای بروزرسانی تجهیزات جایگاه های سوخت و ارائه خدمات مطلوب به هموطنان کشورمان گفتگو و تبادل نظر شد.

دیدار مدیر عامل هلدینگ پتروآیریک با مدیر منطقه اصفهان

موضوعات دیگری نیز در این جلسه مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفتند که عبارتند از:

  • اجرای طرح Valina برای سهمیه بندی بنزین به ازای هر فرد نه خودرو
  • ظرفیت های هلدینگ پتروآیریک در استان اصفهان در مورد توان فنی و مهندسی نیروهای جوان و نخبه
  • چالش ها و طرح های پیش رو طرح کهاب و برندینگ سوخت
  • چالش هایی که هلدینگ در ابتدای برندینگ سوخت با آن روبرو بوده و اقدامات مفیدی که برای به نتیجه رسیدن این طرح انجام شده است
  • با توجه به اتفاقات 4 آبان ماه و اختلالات پیش آمده در سامانه هوشمند سوخت، دیسپنسرهای شرکت نفت ابزار تنها دیسپنسرهایی بودند که در حداقل زمان ممکن، مشکل آنها حل شده و آماده خدمت رسانی به مردم عزیز کشورمان گردیدند.
دیدار مدیر عامل هلدینگ پتروآیریک با مدیر منطقه

در این جلسه مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان – معاون بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران منطقه اصفهان – ریاست و مدیر عامل شرکت پتروآیریک و مدیر عامل های شرکت های: فناوران نفت ابزار – کهاب گستران آیریک – پیشگامان – برند پتروآیریک و ارتباطات خلاق آیریک حضور داشتند.

دیدار مدیر عامل هلدینگ پتروآیریک با مدیر منطقه اصفهان

در پایان مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان ابراز تمایل خود را جهت همکاری هر چه بیشتر با هلدینگ پتروآیریک اعلام نموده و از دستاوردهای جدید مهندس فرقدانی در چند سال اخیر در خصوص شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران تشکر و  قدردانی نمودند.

منبع: هلدینگ پتروآیریک کارآفرینان پارسیان