نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی

بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی ایران

بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی ایران در حالی برگزار شد که 1500 شرکت ایرانی فعال، 200 شرکت خارجی و نمایندگان این شرکت ها در این حوزه، از 13 کشور جهان شرکت کرده بودند.

این حضور پررنگ شرکت ها در این نمایشگاه نمایش قدرت صنعت نفت کشور و توانایی بالای 80 درصد تامین داخلی را به اولین دستاورد این نمایشگاه به ارمغان آورد.

نمایشگاه بین المللی نفت گاز و پتروشیمی

آئین گشایش رسمی نمایشگاه با حضور محمد مخبر، معاون اول رئیس جمهور، جواد اوجی وزیر نفت و تمام مقام های عالی رتبه داخلی و خارجی برگزار شد. از این مقامات عالی رتبه خارجی می توان به حضور الکساندر نواک معاون نخست وزیر کشور روسیه به همراه هیئتی بلند پایه اشاره نمود که به همراه وزیر نفت از غرفه ها که در قالب 20 سالن نمایشگاهی بود، بازدید به عمل آوردند.

نمایشگاه بین المللی نفت گاز و پتروشیمی
نمایشگاه بین المللی نفت گاز و پتروشیمی

سید مهدی نیازی سرپرست وزارت صمت و دیگر مقامات بلند پایه کشورمان نیز از غرفه های شرکت های حاضر در نمایشگاه و محصولات در معرض نمایش گذاشته هر شرکت بازدید کردند.

هلدینگ بزرگ پترو آیریک به همراه شرکت های زیر مجموعه خود حضور پیدا نمود. شرکت های حاضر در نمایشگاه هلدینگ پترو آیریک عبارتند از: شرکت مهندسی نفت ابزار، شرکت مهندسی دانش بنیان فناوران نفت ابزار، شرکت کهاب گستران آیریک، شرکت انرژی های سبز آویسا و شرکت جدید جایگاه یار و شرکت پترو آیریک.

همچنین نمایندگان استانی هلدینگ پترو آیریک نیز در نمایشگاه حضور داشتند. هر یک از شرکت های مذکور با به نمایش گذاشتن محصولات خود نظر بازدید کنندگان را به خود جلب کردند. در ادامه دو محصول دیسپنسر سوخت جدید پرتو شرکت مهندسی نفت ابزار و آب گرمکن های خورشیدی شرکت آویسا سولار بیشترین میزان توجه بازدید کنندگان داخلی و خارجی را به خود جلب نمودند.

نمایشگاه بین المللی نفت گاز و پتروشیمی
نمایشگاه بین المللی نفت گاز و پتروشیمی