درباره ما

داستان هلدینگ پترو آیریک کارآفرینان پارسیان

پس از شروع تحریم های تحمیلی بر کشور عزیزمان ایران، صنعت توزیع فرآورده های نفتی هم مانند دیگر صنایع داخلی دچار بحران ناشی از تحریم گردید. از طرفی تجهیزات موجود در جایگاه ها عمدتا سنتی بوده و مدت زمان زیادی از طول عمرشان می گذشت و هزینه های زیادی صرف تعمیر و تامین قطعات آنها می گردید. لذا سرمایه گذاران و هیئت مدیره شرکت پس از انجام تحقیقات و بررسی های وسیع تر و دقیق تر و همچنین در پی افزایش خودرو و نیاز بیشتر به نفت و بنزین در جایگاه های سوخت در سال 1389 در طرحی نوین اقدام به طراحی و تولید جایگاه های سیار و سریع النصب نمودند که خود باعث نوآوری های جدید و پیشرفتی شگرف در این صنعت گردید.

پتروآیریک هلدینگ
ارزش های هلدینگ پتروآیریک کارآفرینان پارسیان
۰۱

سرمایه گذاری در حوزه جایگاه سوخت

این اتفاق خود انگیزه ای قوی برای ادامه کار همراه با تلاش و پشتکار مداوم شبانه روزی گردید که به دنبال آن شرکت نفت ابزار زیر مجموعه هلدینگ پترو آیریک به طراحی و تولید دیسپنسرهای بنزین و نفت گاز از یک نازل تا شش نازل با دبی های مختلف کرد.
پس از آن، شرکت پتروآیریک اقدام به سرمایه گذاری و احداث جایگاه های زنجیره ای سوخت در جهت راحتی و دسترسی بهتر عموم مردم و کاهش ترافیک و آلودگی محیط زیست نموده که اقدامات موثر و مهمی نیز در طی سال گذشته در این زمینه به عمل آمده است. هلدینگ پترو آیریک با سرمایه گذاری در احداث و مدیریت جایگاه های سوخت در کشور، امروز به عنوان برند برتر و نمونه در صنعت توزیع فرآورده های نفتی مشغول فعالیت بوده و در تمامی زمینه های مربوطه به این صنعت اقدام نموده و پیشرو می باشد.

۰۲

اهداف پتروآیریک

رسالت اصلی هلدینگ پتروآیریک کارآفرینان پارسیان، حفظ محیط زیست و کاهش آلاینده ها در جایگاه های سوخت و سلامت مردم می باشد و قصد دارد تا کلیه محصولات و خدمات خود را بمنظور افزایش سطح دسترسی عموم مردم در اسرع وقت و با کیفیت بالا و ایمن، توسعه و گسترش داده و برنامه های بلندمدت در زمینه های سرمایه گذاری و احداث جایگاه های کوچک شهری و جایگاه های بین شهری و افزایش خدمات دهی خودروهای سوخت رسان سیار تولیدی مجموعه در کلیه نقاط کشور به منظور سهولت در دریافت سوخت و فرآورده های نفتی و نیز تولید  چیلر و آبگرمکن های خورشیدی به جهت کاهش مصرف انرژی برنامه ریزی نماید. همچنین تجهیز تمام جایگاه های سوخت به طرح کهاب جهت جمع آوری و بازیافت بخارات بنزین که تأثیر بسیار زیادی در کاهش آلاینده ها در جایگاه های سوخت را دارد از جمله اهداف آینده این سازمان می باشد. گر چه حیطه و رقابت اصلی ما نخست بازارهای داخلی است لیکن می کوشیم که همواره فرصت های تجاری پیش آمده در سطح غرب آسیا را بدست آوریم.

۰۳

چشم انداز پتروآیریک

هلدینگ پتروآیریک کارآفرینان پارسیان، بزرگترین سرمایه گذار و سازنده تجهیزات سوخت در غرب آسیا، مصمم است با کاربرد سیستم های نوین مدیریت و تعالی سازمانی، اتکا بر نیروی انسانی کارآمد و توانمند، ارائه و روزآمدنمودن تکنولوژی های بنیادی، ارتقاء کمی و کیفی محصولات و مدیریت بر هزینه ها، ضمن توسعه بازار و ارتقاء خدمات خود به مشتریان و سایر ذینفعان و جلب رضایت آنان، روند بهبود مستمر فرایندهای سازمانی را تحقق بخشیده و بهترین تأمین کننده خدمات تخصصی ایمن و با کیفیت در کشور و فراتر از مرزهای ایران شناخته شود. همچنین به عنوان مرجعی جهت آموزش این صنعت در کشور مطرح و یکی از برترین هلدینگ های صنعت انرژی در کشور و غرب آسیا باشد.

۰۴

دستاوردهای هلدینگ پتروآیریک

۰۵

جذب اعتماد

۰۶

ماموریت هلدینگ پتروآیریک

حفظ جایگاه نخست خود در ایران و همچنین توسعه استراتژی ها و فرایندهای نظارت بر امور کمی و کیفی شرکت های زیر مجموعه گروه و صادر کننده کلیه محصولات جایگاه های سوخت و تجهیزات کاهش دهنده مصرف انرژی از قبیل آبگرمکن خورشیدی، آب شیرین کن صنعتی، چیلر و …