هلدینگ پترو آیریک

داستان پتروآیریک

بزرگترین طراح و سازنده جایگاه های سوخت در ایران

پس از شروع تحریم های تحمیلی بر کشور عزیزمان ایران، صنعت توزیع فرآورده های نفتی هم مانند دیگر صنایع داخلی دچار بحران ناشی از تحریم گردید. از طرفی تجهیزات موجود در جایگاه ها عمدتا سنتی بوده و مدت زمان زیادی از طول عمرشان می گذشت و هزینه های زیادی صرف تعمیر و تامین قطعات آنها می گردید. لذا سرمایه گذاران و هیئت مدیره شرکت پس از انجام تحقیقات و بررسی های وسیع تر و دقیق تر و همچنین در پی افزایش خودرو و نیاز بیشتر به نفت و بنزین در جایگاه های سوخت در سال 1389 در طرحی نوین اقدام به طراحی و تولید جایگاه های سیار و سریع النصب نمودند که خود باعث نوآوری های جدید و پیشرفتی شگرف در این صنعت گردید.

این موضوع مدیران شرکت پتروآیریک را برآن داشت تا با به روزرسانی و تولید داخلی این تجهیزات، این صنعت را بومی سازی کرده و سنگینی بار واردات تجهیزات جایگاه های سوخت را از روی دوش هموطنانمان بردارند. پس از آن در سال 1379 برای اولین بار شرکت نفت ابزار زیر مجموعه هلدینگ پترو آیریک، پیمانه گر با دبی پایین را در خاورمیانه تولید نمود که در همان سال موفق به اخذ جایزه از رئیس جمهور وقت آن زمان گردید.

01

سرمایه گذاری در حوزه جایگاه سوخت

این اتفاق خود انگیزه ای قوی برای ادامه کار همراه با تلاش و پشتکار مداوم شبانه روزی گردید که به دنبال آن شرکت نفت ابزار زیر مجموعه هلدینگ پترو آیریک به طراحی و تولید دیسپنسرهای بنزین و نفت گاز از یک نازل تا شش نازل با دبی های مختلف کرد.
پس از آن، شرکت پتروآیریک اقدام به سرمایه گذاری و احداث جایگاه های زنجیره ای سوخت در جهت راحتی و دسترسی بهتر عموم مردم و کاهش ترافیک و آلودگی محیط زیست نموده که اقدامات موثر و مهمی نیز در طی سال گذشته در این زمینه به عمل آمده است. هلدینگ پترو آیریک با سرمایه گذاری در احداث و مدیریت جایگاه های سوخت در کشور، امروز به عنوان برند برتر و نمونه در صنعت توزیع فرآورده های نفتی مشغول فعالیت بوده و در تمامی زمینه های مربوطه به این صنعت اقدام نموده و پیشرو می باشد.

02

اهداف پتروآیریک

از آنجا که شرکت پترو آیریک حفظ محیط زیست و کاهش آلاینده ها در جایگاه های سوخت و همچنین سلامت مردم را رسالت اصلی خود می داند، قصد دارد تا جایگاه های کوچک شهری را بمنظور افزایش سطح دسترسی عموم مردم توسعه و گسترش داده و برنامه های بلند مدت در زمینه های سرمایه گذاری و احداث جایگاه های بین شهری جهت سهولت در دریافت سوخت و فرآورده های نفتی برای مردم عزیز را برنامه ریزی کند. همچنین تجهیز کامل جایگاه های سوخت به طرح کهاب جهت جمع آوری و بازیافت بخارات بنزین که تاثیر بسیار زیادی در کاهش آلاینده ها در جایگاه های سوخت را دارد از جمله اهداف 5 ساله این شرکت می باشد.

03

چشم انداز پتروآیریک

هلدینگ پتروآیریک ضمن داشتن اهداف و برنامه های بلند مدت، چشم اندازهایی را برای خود تعیین نموده که از جمله این چشم اندازها می توان به حفظ جایگاه نخست خود و همچنین توسعه خدمات فنی و ایمنی و مالی اشاره نمود و در قدمی دیگر صادرات دیگر محصولات خود از جمله دیسپنسرها و دیگر تلمبه های سوخت و همچنین آبگرمکن های خورشیدی به دیگر کشورها در جهت افزایش صادرات و درخشش کشور عزیزمان در منطقه در نظر دارد.

04

دستاوردهای هلدینگ پتروآیریک

– توزیع سوخت توسط برند به بیش از 150 جایگاه سوخت

– سازماندهی شرکت های طراح و تولید کننده تجهیزات جایگاه سوخت

– دارای 127 جایگاه تحت پوشش برند پتروآیریک

– دارای بیش از 80 خودروی سوخت رسان در شهرهای شیراز و تهران و مشهد جهت توزیع سوخت بصورت آنلاین

– اشتغال زایی بیش از 500 نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم

05

جذب اعتماد

– دارای یبش از 70درصد جایگاه های ایران

– طراحی و تولید زنجیره ای تمام تجهیزات درون مجموعه

– دارای نمایندگی های فعال فروش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور

– استفاده از تجهیزات به روز و پیشرفته

راه های ارتباطی ما:

info@petroayric.com

فهرست